Megyei Diákkonferencia 2014.szeptember.12

2014.09.11 22:22

Szeptember 12-én 9órai kezdettel vette kezdetét a KOVAKÖ által megszervezett Megyei Diákkonferencia(MDK).

A megnyító meghívottja volt: Oltean Csongor a Háromszéki Ifjúsági Tanács elnöke

Karácsony Zsolt a Junior Business Club elnöke

Fazekas Mihály az Osonó Színházműhely igazgatója.

A megnyítot követte az elnökség kiértékelője majd az elnökségi tagok lemondása.Bemutatták a jelöléseket ezt követően megszavaztuk az új elnökséget!

Jelenleg a KOVAKÖ elnöksége 9 személyből áll:

ELNÖK: Tőkés Hunor

ALELNÖK: Gyergyai Beáta

ÜGYVEZETŐ ALELNÖK: Antal Balázs

TITKÁR(NŐ): Boga Izolda

PR-REFERENS: Sigmond Abigél

KMDÖ-ÉRT FELELŐS ALELNÖK: Jakab Dorottya

KOORDINÁTOR: Zsiga Karola

DIÁKÜGYVÉD: Raducz Andrea

REGIONÁLIS ALELNÖK: Szakács Beáta

valamint az ujonnan megválaztott szülinap felelős aki nem rendelkezik elnökségi tisztséggel: Keresztes Csengelle.

Ezt követte a nap zárópontja a KOVAKÖ stratégia kidolgozása a következő évre.

A szerkesztés jogát fenntartom!!